Hemen zaude: Abadiñoko Institutua / Arretarako ordutegiak
EUSKERA     CASTELLANO

Bisita Orduak

Irakasleekin hitz egiteko orduak.

 

OHARRA:

Tutoreekin harremanetan jartzeko, aukerak desberdinak daude: ohar idatziak, ikaslearen agenda edo deitu idazkaritzara goian agertzen den tutorearen orduan; ezinezkoa izanez gero, utzi mezua idazkaritzan.
Tel. 946 203 188.

 



Tutoreak

1A: GERRIKAETXEBARRIA ARRIBALZAGA, Itziar Ostirala 10:10-11:00  Viernes
1B: LINAZA LARRAURI, Jaione Asteartea 9:30-10:30  Martes
1C: DEL NOZAL GARCÍA, Montserrat Asteazkena 10:10-11:00 Miércoles
2A: CUEVAS LASARTE, Mertxe   Asteartea 10:30-11:30  Martes
2B: ABAD MOCHALES, Begoña Asteazkena  12:20-13:10  Miércoles
2C: AYASTUY GARCÍA, Ane Miren Asteazkena  12:20-13:10  Miércoles
3A: ELORRIAGA  LARREA, Iraide Osteguna  10:30-11:30  Jueves
3B: BALENTZIAGA IBARLUCEA, Andrea Asteartea 10:30-11:30  Martes
3DIB: GORROTXATEGI ARANZABAL, Ibon  Ostirala  11:30-12:20  Viernes
4A: GOIKOETXEA ITURRIAGAGOITIA, Idoia Asteazkena 11:30-12:20 Miércoles
4B: PUENTES GRANDE, Begoña Asteazkena  11:30-12:20  Miércoles
GELA EGONKORRA / AULA ESTABLE: BEOBIDE UGALDE, Oihana Ostirala 9:20-10:10 Viernes

 




Beste Irakasleak

ABOITZ LAKA, Gurutzne Ostirala 12:20-13:10 Viernes
AGUIRRE IRAZABAL, Mirari Astelehena 10:30-11:30 Lunes
ALBERDI MENDEZ, Jon Osteguna 12:00-13:00 Jueves
ALVAREZ OLAÑETA, Laura Ostirala 9:20-10:10 Viernes
ASTARLOA ATERBE, Daniel Asteazkena 12:20-13:10 Miércoles
BERGARETXE UNDABARRENA, Iñigo Osteguna 9:30-10:30 Jueves
BLANCO OLALLA, Joserra Ostirala 11:30-12:20 Viernes
EGAÑA TABORCIA, Karmele Ostirala 13:10-14:00 Viernes
EGÍA MALAXETXEBERRIA, Lander Osteguna 14:30-15:30 Jueves
FERNÁNDEZ ANACABE, Txema Osteguna 8:30-9:30 Jueves
GARATE TXURRUKA, Haritz Ostirala 10:10- 11:00 Viernes
GARCÍA FERNÁNDEZ, Arantza Astelehena 10:30-11:30 Lunes
JUEZ ZUBIAURRE, Miren Ostirala  10:10-11:00  Viernes
LEANIZBEASKOA GOITI, Garbiñe Astelehena 10:30-11-30 Lunes
MAÑARIKUA AGIRRE, Lourdes Asteazkena 9:20-10:10 Miércoles
MILIKUA ELORDI, Mila Asteazkena  11:30-12:20  Miércoles
MUÑECAS GOIKOETXEA, Juan Carlos Ostirala 11:30-12:20 Viernes
OSORO OTADUI, Iñaki Ostirala  9:20-10:10 Viernes
PERAL GIL, Eugenia Asteartea  10:30-11:30  Martes
ROSA BENGOA, Uzuri Asteazkena 10:10-11:00 Miércoles
SOLOZABAL GALDÓS, Amaia Asteartea  9:30-10:30  Martes
UNZUETA AJURIA, Inma Osteguna 8:30-9:30 Jueves

 

Abadiñoko Institutua


Trañaetxoste Kalea, 10
48220 - ABADIÑO
Telefonoak: 946 203 188
Faxa: 946 203 188

info@iesabadinobhi.com
© 2014. Abadiño BHI. LEGAL OHARRA